Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
30/10/2020
29 жовтня 2020 року при виконанні службових обов’язків військової служби трагічно загинув, віддав своє життя в ім’я України, наш земляк сержант БОНДАРЮК Володимир Володимирович.
Висловлюємо щирі співчуття батькам, рідним та близьким у зв’язку з трагічною та непоправимою втратою.
Ми поділяємо Ваше горе і в цей скорботний для Вас день, висловлюємо надію, що щира людська підтримка надасть Вам сил і терпіння пережити цю страшну годину.
Вічна пам’ять… Герої не вмирають…