Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
03/11/2020
Шановні ракетники та артилеристи!
Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем ракетних військ і артилерії!
Своєю рішучістю й хоробрістю на полях бою, воїни-артилеристи вписали яскраві сторінки доблесті й відваги в літопис народної слави, по праву завоювали всенародну шану і повагу, вибороли славетну назву своєму роду військ — «Бог війни».
Сьогодні є чимало героїв, які обрали почесну професію ракетника чи артилериста. Вони гідно виконують свій обов’язок, здійснюючи обороноздатність країни.
У цей день свої вітання адресую також ветеранам ракетних військ і артилерії, які багато зробили для становлення та зміцнення Збройних Сил України. Вітаю всіх, хто у цей нелегкий час присвятив життя військовій службі, гідно продовжуючи почесну справу своїх попередників, забезпечуючи військову міць Української держави та оберігає недоторканність її кордонів.
Дорогі друзі, бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, миру та благополуччя!
З повагою,
голова райдержадміністрації Сергій САКОВСЬКИЙ