Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
09/11/2020
06 листопада 2020 року три заклади загальної середньої освіти Первомайського району: Лисогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Синюхинобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Степківська ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали нові шкільні автобуси.
Відповідно до районної Цільової соціальної програми розвитку освіти Первомайського району на 2018-2020 роки, щодо залучення шкільних автобусів для перевезення учнів і педагогічних працівників на конференції, наради, спортивні змагання, олімпіади, конкурси залучаючи кошти з інших незаборонених чинним законодавством України джерел (районний, селищний, сільський бюджети та інші джерела не заборонені законодавством), сектором освіти райдержадміністрації придбано три автобуси за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету в сумі 6 млн. гривень.