Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
11/11/2020
«Розкажи мені» – це проєкт психологічної допомоги українцям. Метою проєкту є допомога всім, хто потребує емоційної підтримки, консультацій та допомоги у зв’язку з пандемією.
Команда платформи працює за методом когнітивно-поведінкової терапії (КПТ), яка є однією з найпоширеніших форм психотерапевтичної допомоги людям з різними психологічними проблемами.
Якщо під час карантину ви стали депресувати, не можете впоратися з емоціями, страждаєте від тривожних розладів, ви можете звернутися по безкоштовну підтримку до проекту перейшовши за посиланням https://tellme.com.ua/. Команда складається лише з кваліфікованих спеціалістів, з якими ви можете відверто обговорити ситуації, що вас турбують (усе, що ви розказуєте психологу, залишається тільки між вами).
Про це повідомляє Миколаївський обласний центр громадського здоров'я.