Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
16/11/2020
Шановні працівники сільського господарства Первомайщини!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.
Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!
Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя району та добробуту його жителів.
В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.
Шановні хлібороби, механізатори, тваринники, працівники і ветерани, які колись працювали у галузі сільського господарства, молодь, яка сьогодні освоює сільськогосподарські професії, щиро дякую Вам за любов і повагу до землі.
Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Природні стихії хай обходять вас стороною, а родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!
Миру та злагоди. Зі святом!
З повагою,
голова райдержадміністрації Сергій САКОВСЬКИЙ