Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
17/12/2020
Створена відповідна комісія та робочі групи.
Визначено, що члени комісії працюватимуть по кожній громаді, яка приєднується до міста, у таких напрямках:
інвентаризація та передача документів Первомайській міській раді;
повна інвентаризація основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків громад;
складання Передавального акту майна, активів та зобов’язань громад та передача складених комісією з реорганізації Передавальних актів на затвердження Первомайській міській раді.
Робочі групи, що здійснюватимуть виїзд до селищної та сільських рад безпосередньо на об’єкти.
Про це говорили, у середу 16 грудня, у м.Первомайську під час першого засідання комісії з реорганізації Підгороднянської селищної ради, Чаусянської, Кінецьпільської, Грушівської та Кам’янобалківської сільських рад під головуванням заступника Первомайського міського голови Володимир Рябченко.
Також було зазначено, що в умовах складного процесу реорганізації селищної та сільських рад шляхом приєднання до міста злагоджена спільна робота старостів, посадовців, депутатів та відповідальних осіб спрямована на розвиток Первомайської територіальної громади, на благо і користь людей.
За інформацією виконавчого комітету міста Первомайська Миколаївської області.