Українська
Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

Кубок з футзалу на приз Леоніда Кугеля

29/12/2020

26 грудня 2020 року в м. Новоукраїнка пройшли змагання відкритого кубку Кіровоградської області з футзалу серед ветеранів на приз Леоніда Кугеля. В цьому турнірі прийняли участь команди Новоукраїнки, Бобринця і команда Первомайського району.

В першій грі наша команда здобула не легку перемогу зігравши з командою Бобринця (9:7). У другій грі наші футболісти досить впевнено обіграли команду господарів (8:4) і завоювали І місце.

Голова федерації футболу Новоукраїнки Олександр КОРІННИЙ, він же і міський голова, вручив команді Первомайського району кубок та медалі. Кращим гравцем турніру став О. Литвинов.