Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
08/07/2021
Службові автомобілі «Renault Duster» для амбулаторій загальної практики – сімейної медицини області
Два автомобіля «Renault Duster» для амбулаторій загальної практики – сімейної медицини області передані Врадіївській та Кам’яномостівській громадам Первомайського району.
Всього 10 новеньких авто для районів Миколаївщини!
Сьогодні Ганна Замазєєва разом з виконуючим функції і повноваження голови Миколаївської ОДА Георгієм Решетіловим та народним депутатом Олександром Пасічним вручили 10 службових автомобілів «Renault Duster» для амбулаторій загальної практики – сімейної медицини області, які підвищать оперативність, якість та доступність медичного обслуговування населення у сільській місцевості.
Транспортні засоби закуплено за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток сільської медицини. Вони будуть обслуговувати потреби жителів селищних та сільських тергромад, зокрема: Бузької, Прибужанівської, Галицинівської, Березнегуватської, Врадіївської, Мостівської, Кам’яномостівської, Костянтинівської.
Голова обласної ради зазначила: «Хочу наголосити, що це лише перший крок, аби зробити медицину якісною та доступною. Наступний крок — ремонт доріг, аби ці автомобілі могли з легкістю дістатися до кожної домівки в області.
Вітаю кожну територіальну громаду з цією приємною новиною! Нехай нові автівки працюють на благо жителів Миколаївщини!».