Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
29/08/2021
Первомайська райдержадміністрація, Кривоозерська ОТГ, військові частини Первомайська та інші небайдужі громадяни підтримали акцію громадських організацій щодо вшанування героів АТО, яка проходила в місті Пеовомайську. Громада району пройшла ходою через центр міста до місця Героів Небесноі Сотні, що є символічно, вшанували всіх полеглих за суверенітет і незалежність Украіни, та низько вклонилися матерям, які вже ніколи не повернуть своіх синів. Памятаймо наших героів.