Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Робота депутата Верховної Ради України ОГОЛОШЕННЯ

Новини

«Велике будівництво»: Завершується ремонт автодороги Н-11 Дніпро-Миколаїв

28/10/2021

Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» ремонт траси у Дніпропетровському напрямку на фінішній прямій. 

 

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Миколаївській області. 

 

Так, завершальні 11 кілометрів автошляху поблизу Миколаєва невдовзі стануть максимально безпечними та комфортними для пересування.

 

Дорожники на під’їздах до міста Миколаєва завершують здійснювати заходи з організації дорожнього руху.

 

Наразі у районі села Мішково-Погорілове виконано роботи з облаштування наземного пішохідного переходу. Для цього у бетонному парапетному огородженні типу «Нью Джерсі» здійснено необхідний розрив. 

 

Для забезпечення видимості водіїв та пішоходів на під’їздах до переходу влаштовано металеве бар’єрне огородження. На покриття окрім пластикової дорожньої розмітки та пішохідного переходу нанесено шумові смуги, які є допоміжним засобом регулювання і убезпечення дорожнього руху. 

 

Також влаштовано посадкові майданчики та автопавільйони для зупинки громадського транспорту. Підходи до пішохідного переходу облаштовані тротуарами і тактильною плиткою.

 

Надалі вздовж ділянки автошляху будуть встановлені опори та підключено електроосвітлення, що суттєво підвищить видимість, зручність та безпеку пересування водіїв і в нічний час доби.

 

Зазначимо, автомобільна дорога Н-11 Дніпро-Миколаїв у межах Миколаївської області має протяжність 140 кілометрів. Ще донедавна ця траса очолювала топ-найгірших шляхів України, а натепер – це нова, сучасна та безпечна дорога, пересуватися якою суцільна насолода для водіїв.

 

Більше фото за посиланням: https://cutt.ly/hRGSUzr.

 

 

Всі новини →