Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Робота депутата Верховної Ради України ОГОЛОШЕННЯ

Новини

У рамках президентської програми «Велике будівництво» розпочався ремонт дороги М-13

28/10/2021

 Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» стартувало довгоочікуване відновлення автомобільної дороги М-13 Кропивницький-Платонове (на м. Кишинів).

 

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Миколаївській області.

 

Перша ділянка ремонту має протяжність 23 кілометри, розпочинається від межі з Кіровоградською областю та фінішує на перетині з національною дорогою Н-24 Благовіщенське-Миколаїв.

 

Наразі працівники підрядної організації «Автострада» розпочали на об’єкті підготовчі роботи та розбирання зруйнованих бетонних плит. Згідно з проєктом у ході ремонту старе бетонне покриття буде замінено на асфальтобетон.

 

Зазначимо, що дорога М-13 була побудована у далекі 60-ті роки минулого сторіччя та відтоді жодного разу ґрунтовно не ремонтувалася. Бетонні плити за пів століття зазнали значних деформацій, місцями повністю зруйновані та здиблені. Водії неодноразово скаржилися на катастрофічний стан покриття та понівечені колеса.

 

У перспективі усі 85 кілометрів дороги М-13 на Миколаївщині будуть капітально відремонтовані. Адже даний напрямок має стратегічне значення та сполучає собою дві держави Україну та Молдову і далі веде до Балканських країн.

 

Всі новини →