Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
· Монети 25 копійок перестануть бути платіжним засобом в Україні та будуть вилучені з обігу з 01 жовтня 2020 року. Тобто ними не можна буде розраховуватися за товари чи послуги.
·
Кажуть, що в групі ризику лише літні люди, проте летальні випадки є також і серед дітей. А інфікованих молодих українців майже стільки ж, скільки і людей середнього та похилого віку.
Чи
За минулу добу:
- захворіло 2495 осіб, з них 133 дитини та 136 медпрацівників;
- госпіталізовано 445 осіб;
- 51 летальний випадок;
- одужали 1015 осіб.
Загалом за добу здійснено 46 736 тестувань, з них
Перше вересня цього року – це особливе свято, яке відкриває незвичний навчальний рік. Адже саме сьогодні починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного
В Україні зафіксовано 2495 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 - це антирекорд кількості нових хворих за добу.
2 вересня (станом на 9:00) в Україні 125 798 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з
02 вересня в сквері Слави, з метою увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, пам’яті учасників визвольного руху та жертв нацизму голова Первомайської районної державної адміністрації Сергій
Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує розглянув на засіданні законопроект щодо утворення та ліквідації райдержадміністрацій у зв'язку з утворенням (ліквідацією) районів (№ 3975)
Залишайтеся вдома та зателефонуйте сімейному лікарю. Лікар вирішить, чи потрібна ізоляція та госпіталізація. Але якщо у вас температура вище 38° і важко дихати, то одразу викликайте швидку.
Якщо коронавірус підтвердиться, то
31 серпня в Миколаївській ОДА відбувся онлайн-брифінг з питань протидії поширенню коронавірусної інфекції та діяльності обласного штабу з НС за участю керівника обласного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної НС, пов’язаної